Contact

Meander vrijeschool voor basisonderwijs
Celebesstraat 12
6524 KE Nijmegen

Tel:   024  360 03 56
E-mail:   algemeen@vsmeander.nl
Website:   www.vrijeschoolmeander.nl

We zijn telefonisch goed bereikbaar tussen 9.00u-14.00u


Schoolleider
Bart Spijkerboer
b.spijkerboer@vsmeander.nl

Intern Begeleider
Meike van Vliet-Vellener
Aanwezig: dinsdag, woensdag, vrijdag
m.vanvliet@vsmeander.nl
Je kunt via de leerkracht een afspraak maken.

Bouwcoördinatoren
Kleuterbouw: Janneke Aben, j.aben@vsmeander.nl
123-bouw: Tim Heijl, t.heijl@vsmeander.nl
456-bouw: Mirjam van Geest, m.vangeest@vsmeander.nl


Administratie
secretariaat en algemene administratie
Marloes Schraven
Aanwezig van di t/m do van 8.30 – 14.30 uur
m.schraven@vsmeander.nl

leerlingadministratie en financiële administratie
Mieke Seeling
Aanwezig op di. en vr. van 9.00 tot 14.00 uur
Op donderdag bereikbaar – tussen 9.00 en 14.00 uur
m.seeling@vsmeander.nl


Aanmelden nieuwe leerling
Lees hier de procedure.


Medezeggenschapsraad Meander
E-mail: mr@vrijeschoolmeander.nl


Gezinswerker Jeugd en Gezin
voor kleine en grote vragen over je kind en of het gezin
Daphne Hobé: d.hobe@entrealindenhout.nl
(noem even de naam van Meander in je mail)

Jeugdgezondheidszorg GGD
volgt alle kinderen op school in hun groei en ontwikkeling
Jeugdarts Jonne Doesburg: jdoesburg@ggdgelderlandzuid.nl
Jeugdverpleegkundige Suzan Logger: slogger@ggdgelderlandzuid.nl
Logopedist Anne Aalbers: aalbers@ggdgelderlandzuid.nl

Meer op: Jeugdgezondheidszorg · GGD Gelderland-Zuid.