CONTACT – Meander
 

School

 

Zorg

 

Kinder opvang & BSO

Kinder opvang & BSO

 
sluiten

Kinder opvang & BSO

Kinderopvang Rijk van Nijmegen
Fransestraat 30
6524 JC Nijmegen
Tel: 024 844 3347

De Zonnestraaltjes (dagopvang tot 4 jaar)
zonne-straaltjes.nl

Peuterspeelzaal de Toverster (halve dagopvang voor peuters van 8.45 tot 12.45 uur)
toverster.net

Diverse buitenschoolse opvang
bso-nijmegen

Heemhuys Opaaltje (kleinschalige kinderopvang)
Contactpersoon: mevr. J.J.T. Mulschlegel
024-3505343
opaaltje@heemhuys.nl
www.heemhuys.nl

Struin Natuur-BSO en KDV
Dijkgraaf van Wijckweg 11
6522 KS Nijmegen
T. 024-7506085
info@struin.nl
www.struin.nl

KION
Bel 024 382 26 55
van 8.30 tot 16.00 uur
klantrelaties@kion.nl
www.kion.nl

 

School

 
sluiten

School

Meander vrijeschool voor basisonderwijs
Celebesstraat 12
6524 KE Nijmegen
024  360 03 56 (we zijn telefonisch goed bereikbaar tussen 9.00 uur – 14.00 uur)
algemeen@vsmeander.nl

Schoolleider
Bart Spijkerboer
aanwezig: maandag tot en met vrijdag
b.spijkerboer@vsmeander.nl

Intern Begeleider
Meike van Vliet-Vellener
aanwezig: dinsdag, woensdag, vrijdag
m.vanvliet@vsmeander.nl

Bouwcoördinatoren
Kleuterbouw: Janneke Aben, j.aben@vsmeander.nl
123-bouw: Tim Heijl, t.heijl@vsmeander.nl
456-bouw: Mirjam van Geest, m.vangeest@vsmeander.nl

Ondersteuning
secretariaat en algemene administratie
Marloes Schraven
aanwezig: dinsdag tot en met donderdag van 8.30 – 14.30 uur
m.schraven@vsmeander.nl

leerlingadministratie en financiële administratie
Mieke Seeling
aanwezig op dinsdag en vrijdag van 9.00 tot 14.00 uur
telefonisch bereikbaar op donderdag tussen 9.00 en 14.00 uur
m.seeling@vsmeander.nl

concierge
Harald Storm
concierge@vsmeander.nl

Zorg

 
sluiten

Zorg

Gezinswerker Jeugd en Gezin
voor kleine en grote vragen over je kind en of het gezin
Daphne Hobé: d.hobe@entrealindenhout.nl
(noem even de naam van Meander in je mail)

Jeugdgezondheidszorg GGD
volgt alle kinderen op school in hun groei en ontwikkeling
Jeugdarts Jonne Doesburg: jdoesburg@ggdgelderlandzuid.nl
Jeugdverpleegkundige Suzan Logger: slogger@ggdgelderlandzuid.nl
Logopedist Anne Aalbers: aalbers@ggdgelderlandzuid.nl

Meer informatie vind je op: Jeugdgezondheidszorg · GGD Gelderland-Zuid.