team 123 – Meander

Ankie Ebskamp

leerkracht
a.ebskamp@vsmeander.nl
 
sluiten

Ankie Ebskamp

leerkracht

a.ebskamp@vsmeander.nl

Christiaan Habing

leerkracht
c.habing@vsmeander.nl
 
sluiten

Christiaan Habing

leerkracht

c.habing@vsmeander.nl

Femke van der Sanden

leerkracht
f.vandersanden@vsmeander.nl
 
sluiten

Femke van der Sanden

leerkracht

f.vandersanden@vsmeander.nl

Iris van Sleeuwen

leerkracht
i.vansleeuwen@vsmeander.nl
 
sluiten

Iris van Sleeuwen

leerkracht

i.vansleeuwen@vsmeander.nl

Lisa Vens

leerkracht
l.vens@vsmeander.nl
 
sluiten

Lisa Vens

leerkracht

l.vens@vsmeander.nl

Karlijn Willemsen

leerkracht, specialist sociaal emotioneel, kindervertrouwenspersoon
k.willemsen@vsmeander.nl
 
sluiten

Karlijn Willemsen

leerkracht, specialist sociaal emotioneel, kindervertrouwenspersoon

k.willemsen@vsmeander.nl

Noëlle Adamson

leerkracht, specialist hoogbegaafdheid
n.adamson@vsmeander.nl
 
sluiten

Noëlle Adamson

leerkracht, specialist hoogbegaafdheid

n.adamson@vsmeander.nl

Marjolein Gubbels

leerkracht
m.gubbels@vsmeander.nl
 
sluiten

Marjolein Gubbels

leerkracht

m.gubbels@vsmeander.nl

Martijn Schaafsma

leerkracht
m.schaafsma@vsmeander.nl
 
sluiten

Martijn Schaafsma

leerkracht

m.schaafsma@vsmeander.nl

Moos van Zuilekom

leerkracht
m.vanzuilekom@vsmeander.nl
 
sluiten

Moos van Zuilekom

leerkracht

m.vanzuilekom@vsmeander.nl

Sientje van den Heuvel

leerkracht
s.vandenheuvel@vsmeander.nl
 
sluiten

Sientje van den Heuvel

leerkracht

s.vandenheuvel@vsmeander.nl