team onder-steuning – Meander

Bart Spijkerboer

Schoolleider
b.spijkerboer@vsmeander.nl
 
sluiten

Bart Spijkerboer

Schoolleider

b.spijkerboer@vsmeander.nl

 

Carmen Gerritsen

concierge
concierge@vsmeander.nl
 
sluiten

Carmen Gerritsen

concierge

concierge@vsmeander.nl

Elena van der Steen

IB voor 456, zorgteam
e.vandersteen@vsmeander.nl
 
sluiten

Elena van der Steen

IB voor klassen 456, zorgteam

e.vandersteen@vsmeander.nl

Elmar Hoornstra

concierge
concierge@vsmeander.nl
 
sluiten

Elmar Hoornstra

concierge

concierge@vsmeander.nl

Fatima Salem

huishoudelijk medewerker
 
sluiten

Fatima Salem

huishoudelijk medewerker

f.salem@vsmeander.nl

 

Harald Storm

concierge
concierge@vsmeander.nl
 
sluiten

Harald Storm

concierge

concierge@vsmeander.nl

Maartje Lamers

onderwijsassistent jonge kinderen
m.lamers@vsmeander.nl
 
sluiten

Maartje Lamers

onderwijsassistent jonge kinderen

m.lamers@vsmeander.nl

Janneke Aben

bouwcoördinator kleuters, leerkracht
j.aben@vsmeander.nl
 
sluiten

Janneke Aben

bouwcoördinator kleuters, leerkracht

Marloes Schraven

secretariaat
m.schraven@vsmeander.nl
 
sluiten

Marloes Schraven

secretariaat

m.schraven@vsmeander.nl

Meike van Vliet

intern begeleider
m.vanvliet@vsmeander.nl
 
sluiten

Meike van Vliet

intern begeleider

m.vanvliet@vsmeander.nl

Mena Kiene

antroposofisch schoolarts
m.kiene@vsmeander.nl
 
sluiten

Mena Kiene

antroposofisch schoolarts

m.kiene@vsmeander.nl

Mieke Seeling

financiële en leerling administratie
m.seeling@vsmeander.nl
 
sluiten

Mieke Seeling

financiële en leerling administratie

m.seeling@vsmeander.nl

Mieke van der Ven

huishoudelijk medewerker
m.vanderven@vsmeander.nl
 
sluiten

Mieke van der Ven

huishoudelijk medewerker

m.vanderven@vsmeander.nl

 

Sylvia van Geel

onderwijsassistent, begeleider Eco-schools
s.vangeel@vsmeander.nl
 
sluiten

Sylvia van Geel

onderwijsassistent, begeleider Eco-schools

s.vangeel@vsmeander.nl

 

Tim Heijl

zorgteam en bouwcoördinator klas 1-6
t.heijl@vsmeander.nl
 
sluiten

Tim Heijl

zorgteam klas 123
bouwcoordinator klas 1-6

t.heijl@vsmeander.nl